Dünyanın gözü yine onların üzerinde! Bardaktan su içerken bile…

Hayatlarının en ufak detayları bile sadece Birleşik Krallık basınında değil, tüm dünyada haber olan Kraliyet ailesi, bugünlerde de televizyon dizileri sayesinde yine gündemde…

İngiltere Kraliyet ailesi, geçmişten günümüze dünyanın en fazla merak edilen ailesidir desek yanlış olmaz herhalde. Hayatlarının en ufak detayları bile sadece Birleşik Krallık basınında değil, tüm dünyada haber olan Kraliyet ailesi, bugünlerde de televizyon dizileri sayesinde yine gündemde…

Özellikle son 10 yılda, Kraliçe’nin tahtı bırakacağı söylentileri, Prens William ve Kate Middleton’ın düğünü, çocukları, Prens Harry ve Meghan Markle’ın evliliği ve bebekleri Archie’nin doğumu, gibi gelişmeler, ailenin haber potansiyeline potansiyel kattı.

Son olarak başta ‘eltiler gerginliği’ diye lanse edilen, ardından Harry ve William arasında olduğu ortaya çıkan soğukluk ve bunların sonucunda Prens Harry ile Megan Markle’ın sarayı, ülkeyi hatta Kraliyet unvanlarını terk etmeleri, Buckingham sakinlerinin renkli yaşamının bir kez daha mercek altına alınmasına neden oldu.

Kraliyet ailesi üyelerinin birçok özelliği gibi yeme içme alışkanlıkları da çok merak ediliyor. Geçmişte yıllarca saray mutfaklarında görev yapmış Darren McGrady ve John Higgins gibi şeflerin verdikleri röportajlar, Kraliyet ailesinin bazı üyelerinin katıldıkları televizyon programlarında yaptıkları açıklamalar ve birçok araştırmacının Kraliyet ailesinin günlük pratiklerine dair kaleme aldıkları kitaplar, aile üyelerinin yemek ve mutfak alışkanlıklarına da ışık tutuyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bunları da sevebilirsiniz