Melania Trump’la ilgili dikkat çeken iddia! Boşanmak için gün sayıyor

ABD tarihinin en tartışmalı başkanlarından olan Donald Trump görevi yeni başkan Biden’a teslim etmeye hazırlanırken evliliği de çatırdamaya devam ediyor. Melania Trump’la ilgili yeni iddialar gündeme bir kez daha bomba gibi düştü!

Donald Trump’la ABD’nin sayılı emlak zenginlerinden olduğu günlerde evlenen Melania Trump, 15 yıldır süren bu evliliğin son 4 yılını First Lady olarak kameraların karşısında geçirdi.

Bu yıllar boyunca da verdiği görüntüler, sürekli asık olan yüzü ve eşinin yanındaki soğuk davranışları yüzünden hep çok fazla konuşuldu.Trump’ın kendisi reddetse de ABD seçimlerini kaybetmesiyle birlikte bu kez çiftin boşanacağı haberleri bir bir manşetlere düştü. Melania Trump’la ilgili son haberse CNN’de yayınlandı ve bir kez daha gündemin üst sıralarında yer aldı.

CNN’de yer alan habere göre Melania Trump Beyaz Saray sonrası günleri için hazırlıklarını teker teker tamamlamaya başladı.First Lady’nin bu hazırlıklar için yetkilileri görevlendirdiği ve Trump’tan ayrıldıktan sonra yaşayacağı evi ve yanına alabileceklerini şimdiden seçmeye başladığı haberin detayları arasında yer alıyor.Melania’ya yakın bir kaynağın CNN’e verdiği bilgiye göre First Lady ‘Sadece eve gitmek istiyorum’ diyerek Beyaz Saray’dan taşınırken yanına alabileceği varlıkları ve personeli öğrenebilmek için talimat vermiş durumda.Melania Trump’ın Beyaz Saray’dan taşındıktan sonra kalacağı adresle ilgili iki ayrı iddia ortaya atılmış durumda. Eski First Lady ya New York’taki Trump Towers binasının çatı katındaki özel süitte ya da Florida Palm Beach’de yer alan ‘Mar-a-Lago’ adlı lüks evde yaşamak istiyor.Donald Trump da seçim yenilgisinin ardından vaktinin çoğunu Florida’daki bu evde geçirmeye devam ediyor.

Donald Trump, resmi belgeler aksini iddia etse de seçimi kazandığı konusunda ısrarla yeni kanıtlar sunmaya çalışsa da bir yandan 2024’te yeniden aday olacağının sinyallerini vermeye çoktan başladı.

Beyaz Saray kulislerinde dolaşan bir diğer iddiaya göre ise Melania Trump boşanmak için gün saydığı kocasının bu hedefi konusunda da net düşünüyor: ‘Bunun iyi sonuç vereceğini hiç sanmıyorum!’

Melania Trump’ın geçen yıl Donald Trump’la yaptığı evlilik anlaşmasının şartlarını değiştirttiği ve oğlu Barron Trump’ın babasının mirasından gerekli payı alması için maddeler eklettiği de iddialar arasında.

Bunları da sevebilirsiniz