Son dakika haberler… Bursa’da hareketli dakikalar! Polise hakaret etti, vurdu, kaçmaya kalkıştı…

Son dakika haberler… Tüm Türkiye’de koronavirüse karşı tedbirler artırılırken ilginç bir görüntü de Bursa’dan geldi. Bursa’da 25 yaşındaki Gamze S., kendisini maske takması için uyaran polis ekiplerine iddiaya göre önce saldırdı sonra hakaret etti. Olay sırasında Gamze S.’nin annesi olduğunu öne süren bir kadın önce polislere daha sonra ise kızına tepki gösterdi. Polis ekipleri iki kadını da güçlükle sakinleştirirken, Gamze S., polise “Sen bana bağırdın. Ben sinir hastasıyım. İlaç kullanıyorum. Özür dilerim. Moralim çok bozuk. Vurduğum için özür dilerim” ifadelerini kullandı. O anlar ise kameraya yansıdı.

Bursa‘da Gamze S. (25), maske takması için kendisini uyaran polis ekiplerine iddiaya göre saldırıp, hakaret etti. Bu sırada olay yerine gelen, genç kadının annesi olduğunu öne süren kadın, Gamze S.’nin polise vurduğunu öğrenince onun üzerine yürüyüp, tepki gösterdi. Polis araya girerken, o anlar kameraya yansıdı. Gözaltına alınan Gamze S.’ye koronavirüs tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle 3 bin 150 TL ceza kesildi, mukavemet ve hakaretten hakkında işlem başlatıldı.

Osmangazi ilçesi Osmangazi Metro İstasyonu önünde görev yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği’nde görevli polis memuru, koronavirüs tedbirleri kapsamında maske takmayan Gamze S.’yi uyardı. Ancak uyarıya sinirlenen Gamze S., iddiaya göre polis memuruna bağırıp hakaret ederek vurmaya başladı. Polis ekibi, işlem yapmak için Gamze S.’yi sakinleştirmeye çalıştı. Polise mukavemet gösterip kaçmaya çalışan Gamze S.’nin yanına bir süre sonra bir kadın geldi.

Bunları da sevebilirsiniz