Ünlü oyuncu Filiz Taçbaş’a büyük şok! Evine hırsız girdi…

45 yıllık oyuncu Filiz Taçbaş, İzmir-Aliağa’da 1.5 dönümlük tarla alıp çiftçiliğe başlamıştı. Tarlasına yaptırdığı evi, taş fırını ve ekipmanı geçen hafta sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

Oyuncunun evine hırsız girdi. Bazı eşyaları ve aküleri çalındı. Apar topar İzmir’e giden Filiz Taçbaş makinelerini eve taşıyıp kilitleri değiştirdi.

Çiftçilik belgesi aldı! Oyuncu Filiz Taçbaş’ın yeni hayatı 

Tarlasına ahşap baraka, taş fırın ve sulama için kuyu açtıran Filiz Taçbaş’ın yalın ayak çalışırken çekilen görüntüleri sosyal medyada ilgi gördü.

Oyuncu Filiz Taçbaş çiftçi oldu. İzmir’in Aliağa ilçesinden 1.5 dönümlük tarla satın alan Taçbaş, Aliağa Tarım Orman Ve Köy İşleri Müdürlüğü’nden de Çiftçilik Belgesi aldı.

Tarımcılığa başlayan oyuncu, tarlasında zeytin, limon ve çeşitli meyveler yetiştiriyor. Şu sıralar rol aldığı “Çukur” dizisi sebebiyle İstanbul-İzmir arası mekik dokuyan Filiz Taçbaş, konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Bu benim hayalimdi, gerçekleştirdim. Şimdilik küçük tarımcılık yapıyorum. Aileme yetecek kadar mahsul yetiştiriyorum. Tarladan çıkan değişik ot türlerini toplayarak yemeğimizi ve salatamızı yapmak benim için büyük zevk oluyor.”

Bunları da sevebilirsiniz